Ana içeriğe geç

Firmamız yabancılar için danışmanlık firması olarak hizmetler vermekte olup, firma Türkiye’de yaşayan ya da turist amaçlı bulunan yabancı uyruklu vatandaşların idari konularda yasal tüm işlemleri yerine getirmek için alanında uzmanlaşan profesyonel ekip ile hizmet vermektedir.

 

Yabancılar İçin Çalışma İzni

 

Türkiye’de yabancılara çalışma izinlerini belirli bir işyeri ya da işletme üzerinden veren hizmetleri mevcut olmaktadır. Yabancılara istedikleri herhangi bir işyerinde çalışabilmek için imkân veren bir izin sistemi mevcut değildir. Bu nedenle çalışma izin başvurularının yabancı şahsı çalıştırmak isteyen işveren tarafından yapılması zorunlu olan konular arasında yer almaktadır. Firmamız, yabancıya satışla vatandaşlık hizmetlerini güvenle ve başarılı şekilde sunan firma olarak adını ilk sıralara taşımayı başararak yoluna devam etmektedir.

 

 

Firmamız, yasal tüm izinler ile hareket ederek yabancıların rahat şekilde hareket etmelerine olanak sağlamaktadır. Yabancıya satışla vatandaşlık hakkında tüm bilgi ve tecrübeye sahip danışmanları ile gerekli olan ve akla takılan tüm sorular doğru ve güvenilir şekilde müşteriye aktarılma da başarı sağlamaktadır.

 

Bir Yorum Bırak

tr_TRTurkish
Bir mesaj yazın...
KR ND Investment Vatandaşlık Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?